WIOSENNE PRZEBUDZENIE
24 - 26 marca 2023
/
ZAPRASZAMY NA WARSZTATY
Weekendowe warsztaty Bihar Jogi i Jogi Kundalini z elementami Shakti Dance. Będziemy praktykować jogę, pranayamę, medytacje, chantować, tańczyć, a wszystko w otoczeniu Natury – Lasu i Zwierząt.
Dołącz do nas!
/
Jak co roku – przychodzi Wiosna. Budzi się Przyroda i My z Nią. Co roku podlegamy odrodzeniu i transformacji w okresie przejścia z Zimy do Wiosny. Czy możemy coś zrobić dla Siebie, żeby wzmocnić naszą Moc i wejść w kolejny cykl życia z siłą, pasją i miłością? TAK! Jak najbardziej.
O warsztatach
Celem tego weekendu jest PRZEBUDZENIE naszych Ciał, Umysłów i Dusz. Dlatego termin warsztatów zaplanowany jest w pierwszy weekend Wiosny, zaraz po Nowiu Księżyca, kiedy wszystkiego nam przybywa, wtedy, kiedy Wszechświat będzie sprzyjał nam w dodawaniu, wzroście, uzupełnianiu, zmianie i rozwijaniu skrzydeł!

Nasz plan – to otulenie każdej uczestniczącej Duszy. Zaczniemy od oczyszczania naszych Ciał odpowiednią dietą wegetariańską, a szczególnie ziołowymi napojami. Anantha będzie „miał oko” na komponowanie naszych posiłków. Anantha i Ewa poprowadzimy razem praktykę jogi, pranayamy i medytacje. Rafał otuli nasze smutne i wyziębione po Zimie Ciała zmysłowością masażu Lomi Lomi.

Dla tych, którzy są zainteresowani odkrywaniem nieodkrytego - Marta zaprosi na „Spotkanie z TAROTEM”.
PROGRAM WARSZTATÓW
Piątek:
16.00 – przyjazd
18.00 – Praktyka jogi/Bihar/KY/Shakti Dance
20.00 – kolacja
21.00 – medytacja/OM Chanting/Joga Nidra
Sobota:
07.00 – praktyka jogi/Bihar/KY/Shakti Dance
09.00 – śniadanie
11.00 – wykład – zdrowe odżywianie
12.30 – pranayama w ruchu/czas wolny
14.00 – obiad
17.00 – praktyka jogi/Bihar/KY/Shakti Dance
19.00 – kolacja
20.30 - medytacja/OM Chanting/Joga Nidra
Niedziela:
07.00 – praktyka jogi/Bihar/KY/Shakti Dance
09.00 – śniadanie
11.00 – wykład – zdrowe odżywianie
12.30 – praktyka jogi/Bihar/KY/Shakti
14.00 – obiad
Dla osób przyjeżdżających w czwartek – zajęcia rozszerzone są w piątek wg planu sobotniego.
Dodatkowo
Planujemy też możliwość korzystania z dodatkowych zajęć i atrakcji. Na miejscu czeka fantastyczny masażysta Rafał, żeby zająć się naszymi Ciałami. Będzie można zanurzyć się w świecie Barsa (Access Bars®).
/
Prowadząca
Ewa Żudro
Organizatorka, autorka i prowadząca cykliczne warsztaty "Zarządzanie Stresem" dla przedsiębiorców od 2012 (25 edycji), organizatorka, autorka i prowadząca warsztaty "Feel the Flow - Yoga and Dance od 2014 (Szkoła Jogi i Rozwoju Osobistego Harmony, Chorwacja - 6 edycji), organizatorka, autorka i prowadząca program i warsztaty z zakresu Witalności, Zdrowia Fizycznego i Psychicznego dla Kobiet od 2012, organizator i prowadzący cykliczne zajęcia dla Seniorów 60+ w Pile, dyplomowany terapeuta zdrowotny wg metody Access Bars.
/
Medytacja… klucz do wszystkiego! Co to znaczy? Jak to robić? Czego się spodziewać? Setki pytań i setki prób odpowiedzi.. prawdopodobnie każdy wyjaśniający to pojęcie będzie rozumiał to pojęcie w sposób charakterystyczny tylko dla siebie.

Jeśli chcesz spróbować zagłębić się w „swoją” medytacje, serdecznie zapraszam do wspólnej praktyki i wspólnych doznań i doświadczeń. Będziemy odkrywać praktykę medytacji wg szkoły Jogi Kundalini przekazanej wg systemu Yogi Bhajana.
Prowadzący
Anantha Krishnan
Jestem nauczycielem jogi z Indii, skąd pochodzi joga. Ukończyłem studia podyplomowe z terapii jogi oraz program szkolenia nauczycieli jogi afiliowany przez Yoga Alliance. Uzyskałem tytuł magistra i licencjata z literatury sanskryckiej tzw że jestem świadomy literatury wedyjskiej, filozofii jogi i mantr. Prowadzę również centrum jogi w Indiach o nazwie Asmi Yoga studio. 

/
Bihar Szkoła Jogi (BSY) z Ananthą Krishnan
Szkoła jogi Bihar jest duchową latarnią, oświecającą i nauczającą starożytnej mądrości jogi. To nie tylko praktyka, ale styl życia. BSY jest bliższa stylowi Sivanandy, ale bardziej intensywna. Czystość ciała i umysłu jest tym, do czego to zmierzało. Tak więc Mudra, Kriya, Bandhy są również bardzo ważne w tym stylu. Ten styl jogi jest dla każdego. To szeroka liczba asan dla różne poziomów praktyki zależne od zaawansowania. Styl BSY jest idealny by rozciągną i wzmocnić swoje ciało. 

  • 2 sale do zajęć
  • przestronne pokoje z łazienkami
  • natura
  • zwierzęta
  • odpoczynek
  • relaks
Ośrodek Fundacji Benek:
/
Miejsce
Nowa Studnica 12, 78-640 Tuczno
Koszty
Cena warsztatów:
 
1090 zł – warsztaty dla 1 osoby (wszystkie zajęcia z programu, wyżywienie i noclegi w Benkowie)
990 zł -warsztaty dla 1 osoby (wszystkie zajęcia z Programu, wyżywienie i noclegi w Satnatorium).

Sesje Masaży i Access Bars dodatkowo płatne.
Sesje ze zwierzętami i glamping jeziorny i leśny – GRATIS!

Jeśli planujesz przyjazd z osobami towarzyszącymi - daj znać, przygotujemy propozycję.

Rezerwacją miejsca jest wpłata zaliczki 350 zł.
Wpłaty na konto:
Fundacja CBiMJ
78 2530 0008 2022 1075 5283 0001

Kontakt i pytania:
Ewa Żudro - Hari Atma Kaur,
Messenger, ewazudro@gmail.com, 601625020 (WhatsApp)

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
17
DNI
21
GODZINY
36
MINUTY
12
SEKUNDY
DO ROZPOCZĘCIA WARSZTATÓW
WIOSENNE PRZEBUDZENIE ZOSTAŁO:
Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco z wydarzeniami, warsztatami, kursami jakie odbywają się w Nowej Studnicy
Michał Bednarek
Działamy od 13 lat. Uratowaliśmy setki zwierząt. Prowadzimy warsztaty terapii zajęciowej w 31 placówkach, a w naszym ośrodku w Szewcach również hipoterapię, onoterapię i zajęcia edukacyjne. Nie zatrudniamy żadnego pracownika, wszystkie prace wykonujemy sami, bądź dzięki wsparciu naszych cudownych wolontariuszy.
Jesteśmy organizacją pożytku publicznego.

/
Współorganizator Fundacja BENEK